تاب بازكن ، آبگیر تابگیر، آب گیر بالونی

فهرست مطالب مربوط به دستگاه تاب بازكن (آبگیر تابگیر، آب گیر بالونی)

معرفی

دستگاه تاب بازکن که با نام های آبگیر تابگیر یا آبگیر بالونی مشهور هستند ، دستگاه هایی هستند که چندین کاربرد و توانایی به صورت هم زمان دارند و مخصوص پارچه هایی هستند که به وسیله جت رنگرزی رنگ می شوند. در نتیجه هم برای پارچه های نساجی و هم پارچه های گردبافت مورد استفاده قرار می گیرند.

آبگیر تابگیر

آبگیر تابگیر

توانایی ها و کاربرد های آبگیر تابگیر(تاب باز کن)

از آنجایی که پارچه هایی که توسط جت رنگ می شوند به صورت طنابی از آن خارج می شوند دستگاهی لازم است تا این تاب خوردگی و حالت طنابی ایجاد شده در پارچه بر طرف کند.در عین حال پارچه آبگیری ، شستشو و آبگیری نهایی شود. دستگاه آب گیر تاب گیر ابتدا به صورت مختصر از پارچه رنگرزی شده آب گیری می کند ، سپس با توجه به تاب پارچه و تشخیص جهت آن شروع به باز کردن پارچه می نماند. بعد از بازشدن تاب پارچه وارد قسمت شستشو میشود و سپس بعد از رد شدن از فولارد آبگیری نهایی میشود

پارچه های گردبافت

جهت تکمیل کارکرد دستگاه این امکان وجود دارد تا برای پارچه های گردبافت یک تیغه برش بعد از بازشدن تاب پارچه قرار گیرد تا این پارچه ها را برش دهد و بصورت بغل باز دربیاورد.

مهمترین قابلیت

مهمترین قابلیت این دستگاه ویژگی ماژولار بودن آن می باشد . به این معنی که هر قسمت از آن می تواند به صورت جداگانه استفاده شود و برای خریدار لزومی ندارد که قسمتهایی که به آن احتیاجی ندارد را خریداری کند. به عنوان مثال یک تولید کننده پارچه بعد از بازشدن تاب پارچه نیاز به شستشو یا آبگیری نهایی ندارد ، پس دستگاهی که برای این تولید کننده تهیه میشود تنها تاب پارچه را باز می کند و فاقد شستشو یا آبگیری نهایی می باشد.

ویدئو مربوط به این دستگاه

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
پروجکت سرویس ایرن
Product Name
تاب بازكن ، آبگیر تابگیر، آب گیر بالونی

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها