رول پیچ پرتابل

آشنایی با دستگاه کنترل و رول پیچ پروجکت سرویس

دسترسی سریع

معرفی دستگاه رول پیچ

این دستگاه که بر اساس نیاز مشتری ساخته می شود ، جهت کنترل کیفیت پارچه ها مورد استفاده قرار می گیرد. نحوه کار دستگاه به این صورت است که پارچه به صورت لامتر یا به صورت خرک (بسته به درخواست مشتری) وارد دستگاه میشود و سپس از روی میز کنترل رد میشود و اپراتور دستگاه می تواند ایراد های ظاهری دستگاه را مشاهده و ثبت کند. این دستگاه می تواند طبق در خواست مشتری برای کار با پارچه های مختلف طراحی و تولید شود.

ویژگی ها

رول پیچ پرتابل

رول پیچ پرتابل

سبک بودن و قابلیت جابه جایی

دستگاه رول پیچ پرتابل ، یکی از بهترین طراحی های شرکت پروجکت سرویس می باشد ، این دستگاه سبک است و به دلیل داشتن چرخ این قابلیت را به دستگاه می دهد تا بتواند به راحتی جا به جا شود ، و مناسب کارخانه ها و تولیدی هایی می باشد که فضای کم در اختیار دارند و یا به هر دلیلی مجبور به تغییر مکان دستگاه می باشند.

رول پیچ پرتابل

رول پیچ پرتابل

متراژ

همچنین این دستگاه قابلیت این را دارد که سیستم متراژ پارچه به آن اضافه شود.

موارد استفاده

نوع پارچه

این دستگاه این قابلیت را دارد تا با عرض های متنوع و مورد نیاز مشتری و همچنین نوع پارچه های مختلف طراحی و ساخته شود تا بتواند نیاز مشتریان را برطرف کند.

محل استفاده

این دستگاه به دلیل حجم کم ،سبک بودن و قابلیت جابجایی داشتن مناسب تولیدی های لباس می باشد که نیاز دارند قبل از شروع به تولید لباس ، وضعیت پارچه را کنترل و بررسی نمایند، هرچند این دستگاه می تواند در کارخانه های تولید پارچه و رنگرزی و تکمیل نیز استفاده شود

رول پیچ پرتابل

رول پیچ پرتابل

Summary
product image
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Brand Name
پروجکت سرویس ایران
Product Name
رول پیچ پرتابل

Related Post

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

    دسته‌ها